دیدار والی ولایت بدخشان با بزرگان و متنفذین ولسوالی‌ درایم

محترم پاسوال احمد فیصل "بیگ‌زاد" والی ولایت بدخشان با شماری از بزرگان و متنفذین ولسوالی‌ درایم این ولایت در دفترکارش دیدار و ملاقات نمود.
دراین دیدارباشنده‌گان ولسوالی‌‌ مذکور، ضمن اعلام حمایت ازحکومت و همکاری با نیروهای امنیتی در تأمین امنیت ولسوالی درایم، مشکلات و چالش‌های محیطی‌شان را دربخش‌های مختلف به خصوص مسایل امنیتی حضور والی ولایت مطرح نموده و از حکومت محلی خواستند که به چالش‌های موجود در این ولسوالی توجه صورت گیرد.
والی ولایت بدخشان دراین دیدار ضمن خوش آمدید بزرگان ولسوالی درایم، افزود که حکومت از مردم بوده و همواره تلاش شده است تا به مشکلات و چالش‌های مردم درعرصه‌های مختلف توجه جدی صورت گیرد.
والی ولایت در ادامه صحبت‌هایش اضافه نمود که حکومت محلی ولایت بدخشان تا حد توان به مشکلات موجود در این ولسوالی توجه خواهد نمود و مشکلات و پیشنهادات که ایجاب رسیده‌گی مقامات مربوطه در مرکز را می‌کرد، بدون کدام تغییر به مسؤولین مربوطه به مرکز فرستاده خواهد شد.
والی ولایت بدخشان، ازحمایت مردم این ولسوالی از حکومت، پشتیبانی از نیروهای امنیتی و ایستاده‌گی شان در مقابل دشمنان مردم افغانستان اظهار سپاس و قدردانی نمود و خواهان حمایت‌های دوام دار آنان ازنیروهای امنیتی گردید.